08 februára 2016

Prečo ide Európa a svet do vojny?

7 komentárov:

  1. Sa už ukľudni,Mordechaj! Strašenie vojnou je súčasť kremeľskej stratégie znemožňovania západu. Howgh !

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Sme skoro nečítam, N-ko vôbec. Čítam najmä prokremelské masážne konšpiračné weby. Sú zdrojom vynikajúcej zábavy ale aj znepokojenia, Palino. Z indukovaných emócií tzv. užitočných idiotov naposledy takto masívne ťažil istý Vladimír Iljič...

    OdpovedaťOdstrániť
    Odpovede
    1. nedristaj. Jediny, kto strasi vojnou je Babrak Ohava a EU.....idu sa posrat z "ruskeho agresivneho spravania"...navysuju pocty vojakov v Pobalti, stahuju do Polska, Bulharska a Rumunska vojensku techniku

      Odstrániť
    2. Ahoj Mordechaj, to prve video bolo viac ako ukazkove. Neexistuje niekde jeho funkcny link ?

      Odstrániť
    3. som pravidelny navstevnik tvojho blogu. sem tam sem kuknem, ale vidi sa mi mojcheles, ze si zabudol pisat. iba prilepis link a eto fsio... kde su tie clanky c loze z telgartu?
      mozno tu stranku nemozem najst. az je to tak, potom sem posun link.
      dakujem.

      Odstrániť