Sme skoro nečítam, N-ko vôbec. Čítam najmä prokremelské masážne konšpiračné weby. Sú zdrojom vynikajúcej zábavy ale aj znepokojenia, Palino. Z indukovaných emócií tzv. užitočných idiotov naposledy takto masívne ťažil istý Vladimír Iljič...
nedristaj. Jediny, kto strasi vojnou je Babrak Ohava a EU.....idu sa posrat z "ruskeho agresivneho spravania"...navysuju pocty vojakov v Pobalti, stahuju do Polska, Bulharska a Rumunska vojensku techniku
som pravidelny navstevnik tvojho blogu. sem tam sem kuknem, ale vidi sa mi mojcheles, ze si zabudol pisat. iba prilepis link a eto fsio... kde su tie clanky c loze z telgartu? mozno tu stranku nemozem najst. az je to tak, potom sem posun link. dakujem.
Sa už ukľudni,Mordechaj! Strašenie vojnou je súčasť kremeľskej stratégie znemožňovania západu. Howgh !
OdpovedaťOdstrániťAnonymus,heš na SME-ti
OdpovedaťOdstrániťSme skoro nečítam, N-ko vôbec. Čítam najmä prokremelské masážne konšpiračné weby. Sú zdrojom vynikajúcej zábavy ale aj znepokojenia, Palino. Z indukovaných emócií tzv. užitočných idiotov naposledy takto masívne ťažil istý Vladimír Iljič...
OdpovedaťOdstrániťnedristaj. Jediny, kto strasi vojnou je Babrak Ohava a EU.....idu sa posrat z "ruskeho agresivneho spravania"...navysuju pocty vojakov v Pobalti, stahuju do Polska, Bulharska a Rumunska vojensku techniku
OdstrániťAhoj Mordechaj, to prve video bolo viac ako ukazkove. Neexistuje niekde jeho funkcny link ?
Odstrániťsom pravidelny navstevnik tvojho blogu. sem tam sem kuknem, ale vidi sa mi mojcheles, ze si zabudol pisat. iba prilepis link a eto fsio... kde su tie clanky c loze z telgartu?
Odstrániťmozno tu stranku nemozem najst. az je to tak, potom sem posun link.
dakujem.
uz je zle rusi su uz v moskve
Odstrániť