31 januára 2016

V. V. Pjakin na scéne




2 komentáre:

  1. Pán Mordechaj a už študujete aj Koncepciu obščestvennoj bezopasosti?

    Ďakujem za to, že ste a že píšete. Jedna Bystričanka.

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Pan Kapusta,ozvite sa mi prosim,uz som Vae v minulosti pytal o kontakt.Dali ste mi len nejaky odkaz na stranku,ktory som nepochopil.
    Dakujem
    weidmann9372@gmail.com

    OdpovedaťOdstrániť