Pán Mordechaj a už študujete aj Koncepciu obščestvennoj bezopasosti?Ďakujem za to, že ste a že píšete. Jedna Bystričanka.
Pan Kapusta,ozvite sa mi prosim,uz som Vae v minulosti pytal o kontakt.Dali ste mi len nejaky odkaz na stranku,ktory som nepochopil.Dakujemweidmann9372@gmail.com
Pán Mordechaj a už študujete aj Koncepciu obščestvennoj bezopasosti?
OdpovedaťOdstrániťĎakujem za to, že ste a že píšete. Jedna Bystričanka.
Pan Kapusta,ozvite sa mi prosim,uz som Vae v minulosti pytal o kontakt.Dali ste mi len nejaky odkaz na stranku,ktory som nepochopil.
OdpovedaťOdstrániťDakujem
weidmann9372@gmail.com